Saturday, April 14, 2012

London 3. päev

Hommikupoolikul läksime pärast söömist giidi juhtimisel Londoni tänavakunsti vaatama. Käisime igasugused tänavanurgad läbi. Panen parematest leidudest ka mõned pildid üles.Vahepeal käisime ühes galeriis.
Seejärel saime veidi vaba aega, et lõunastada. Liikusime tüdrukutega taaskord Hyde Park-i. Ilm oli fantastiline. Mõned tüdrukud päevitasid veidikene. Seejärel läksime Dominion Theatre-sse. Seal oli meil workshop õhtuse etenduse We Well Rock You kohta. Nimelt räägiti meile, kuidas sellisele mõttele tuldi, et Queen-i lugudest etendus kokku teha ning kuidas seda pärast reaalselt teostama hakati. Nimelt otsiti kõigepealt välja laulud ning siis hakati nende põhjal lugu mõtlema, mis neid kõiki ühendaksid. Pärast jagati meid gruppidesse ning lasti muusikat. Meie pidime nende lauludele ka oma lood välja mõtlema. Üldiselt oli see iga väga vägev.

Kui workshop oli läbi, oli meil taas veidi vaba aega, et saaksime õhtusööki süüa. Siis aga kogunesime taas teatri ees, et muusikali vaatama minna. Selleks oli seesama, millest workshop-is rääkisime. Enamjaolt oli seal kasutatud laulud mulle tuttavad ning see kiskus mind pidevalt mõttes kaasa laulma. Etendus oli kohati üsna segane, kuid laulud andsid nii palju juurde, et üldmulje jäi mulle sellest muusikat ikka tohutult hea. Lauluhääled olid näitlejatel ka võimsad. Igatahes soovitan soojalt seda vaatama minna, kui võimalus on! Teatrisaalis ei tohtinud pilte teha. Seetõttu otsisin pilte selle muusikali kohta Google-st. Nii jõudiski meie kolmas päev õhtusse..2 comments:

  1. Loen siin igasuguste vahetusõpilaste blogisid ja tekkis küsimus, mitmenda klassi sa Eestis lõpetasid või siis mitmendasse klassi sa Eestis tagasi olles lähed?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ma läksin üsna viimasel minutil. Ehk kui oleksin ühe aasta veel oodanud, oleksin liiga vana olnud. Lõpetasin Eestis üheteistkümnenda klassi ning kui tagasi lähen, jätkan sealt, kus pooleli jäin, ehk siis kaheteistkümnenda klassiga. :)

      Delete