Monday, December 19, 2011

Adam's b-day

Eile sai nimelt siis Adamil külas käidud. Kohale jõudsime sinna aga suhteliselt hilja, sest läksin sinna koos Pologa, kellel oli vaja enne paari kooliõega kokku saada, et neile Mehhikost rääkida. Nimelt lähevad need tüdrukud tuleva aasta jaanuari alguses mõneks ajaks sinna õppima. Aga hakkame aga jutuga algusest peale.

Mingi hetk otsustasin ma bussiga Aarhusisse minna, et Pologa kokku saada. See oli suhteliselt armas, et bussijuhil oli päkapikumüts peas. Kui ma bussi peal olin, helistas mulle Polo ning ütles, et ta oli oma bussist maha jäänud ning jõuab Aarhusisse alles tund aega pärast meie kokkulepitud aega. Kui ma siis Aarhusisse jõudsin, läksin linna peale, et veidi ringi vaadata. Tegin paar pilti tänavavaatest, sest seal on ikka tohutult ilusad tulekesed tänava kohal, mis annavad sellise mõnusa jõulutunde. Kokkuvõttes lõpetasin ma Tigers-is, kus ma oma vahetusperele paar kingikest sain. Kõige parem asi jõulude puhul on see, et siis on poed ka pühapäeval lahti! Seejärel läksin vaatasin veel veidi ringi, et aega parajaks teha. 

Lõpuks sain Pologa kokku. Mõne aja pärast saime ka nende tüdrukutega kokku. Mulle öeldi, et ma näen välja kui taanlane. Eks see ole see blond pea. Kui olime kuskil pool tundi nendega jutustanud, ütlesin Polole, et me peaks minema hakkama. Olime niigi juba hiljaks jäänud. Läksimegi siis bussipeatusesse, et bussi oodata. Ta, vaesekene, pidi seal surnuks külmuma. Ta on harjunud ju vähemalt kahekümne soojakraadiga väljas olema. Eile oli vist paar kraadi üle nulli, kui ma ei eksi. Lõpuks tuli buss ning me sõitsimegi Adami poole. 

Kui Adami koju jõudsime, andsin ma talle oma kingituse üle. See oli selline mõnus pehme lepatriinupadi. Kui ma seda poes nägin, siis ma lihtsalt ei suutnud seda talle mitte osta. Eks me kõik saime selle kingituse üle veidi naerda. Siis istusime kolmekesi lauda ning hakkasime sööma. Söök oli päris mõnus: ahjus küpsetatud koorekartulid, salat ning muidugi liha. Kui see oli söödud, siis hakkasime kooki sööma. Selleks ajaks liitusid meiega ka Adami hostvanemad ning hostõde. Lõpetasime me Adami toas, kus me veidi enne äraminekut juttu rääkisime. 

Adami hostema ütles, et ta võib meid linna sõidutada. Ma olin meile bussiajad valmis vaadanud. Jõudsimegi kuskil minut enne Polo bussi linna ning ta jõudis kenasti selle peale. Kui ma siis oma peatusesse kõndisin, oli see kahtlaselt tühi. Ma vaatasin bussiaegu ning tuli välja, et need olid erinevad sellest, mis mu ajaplaanis olid. Eelmine buss oli viis minutit tagasi ära läinud ning järgmine tuli alles tunnikese pärast. Ilmselgelt ei läinud ükski rong ka vahepeal. Eks ma siis saatsin perele sõnumi, et ma hiljem saabun ning läksin jälle linna peale kõndima. Kuna kell oli veidi üle veerand kümne, siis olid muidugi kõik poed kinni. Eks ma läksin siis Burger Kingi istuma, et ma vähemalt külmetama ei peaks. Vähemalt järgmine buss tuli õigeaegselt. 

Linnapildid:
 
 Kell pool viis.
 
Kell kolmveerand kümme.

Adami pool:

Adami kink.

Polo

Adam

Näm-näm. (tüüpiline laudlina taani sünnipäevadel)

 Tahtsin üht pilti temast koos padjaga ka saada. Armas. :D


 

No comments:

Post a Comment